Seko mūsu facebook kontam

fb
facebook ribbon
 
Par mums

No 12. janvāra Dermatoloģijas klīnikai ir pieejama jauna mājaslapa, kuras adrese ir http://dermaclinic.lv

"Veselības centra 4" Dermatoloģijas klīnika ir lielākais un modernākais šāda veida centrs Latvijā. Klīnikā pieejama mūsdienīga visa veida akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī seksuāli transmisīvo slimību diagnostika un ārstēšana, ginekoloģisko saslimšanu, kā arī vēnu diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu. Klīnikā pieņem un operē arī plastiskais ķirurgs Nonna Tomiševa. Visi speciālisti strādā komandā, nodrošinot pacientam vislabāko rezultātu. Dermatoloģijas klīnikā pieejami arī kosmetologa pakalpojumi, kas nodrošina ātrāku estētisko rezultātu sasniegšanu gan pie dermatoloģisku saslimšanu ārstēšanas, gan pēc plastiskajām operācijām. Klīnikas vizītkarte ir kompleksa diagnostika un ārstēšana, kur ārstu ciešā sadarbība nodrošina pacienta problēmu efektīvāko risinājumu. Klīnikā ārstu pakalpojumus var saņemt bērni no dzimšanas un pieaugušie.

Dermatoloģijas klīnikā strādā dermatologi, dermatovenerologi, flebologs (vēnu saslimšanu ārstniecība), ginekologs, urologs, kosmetologs, ārstnieciskā pedikīra speciālisti, lāzera procedūru speciālisti un plastikas ķirurgs.

VC4 saņem ISO sertifikātu

2011. gada nogalē VC4 klīnikām Kr. Barona ielā 115, Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikai, Skanstes ielā 50 un Juglas klīnikai, Brīvības gatvē 410, Rīgā tika piešķirts starptautiskais kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts saskaņā ar standartu ISO 9001:2008.

VC4 ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi ISO sertifikātu. Saņemtais sertifikāts „Veselības centra 4” klientiem apliecina klīniku sniegto pakalpojumu augsto līmeni sertificētajā darbības sfērā, kas aptver primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ambulatori un dienas stacionāros ar operāciju zāli.


 
Dermatoloģija
Centrā pieejama mūsdienīga visa veida akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī seksuāli transmisīvo slimību (STS) diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu.
Ginekoloģija
Ginekologs jaukā, patīkamā gaisotnē, izmantojot modernas tehnoloģijas, veic profilaktiskās ginekoloģiskās apskates, ginekoloģisku saslimšanu diagnostiku ( t.sk. ultrasonogrāfisko izmeklēšanu) un ārstēšanu.
Ārstnieciskais pedikīrs
Ārstnieciskais pedikīrs ir pēdu ādas un nagu kopšana, procedūras ieaugušu nagu, ādas sabiezējumu, kārpu un varžacu likvidēšanai, kā arī sēnīšu bojātu nagu ārstēšanai, izmantojot podiatrijas iekārtas, kas aprīkotas ar augstu rotācijas ātrumu, sūkšanas, smidzināšanas un gaisa padeves funkciju.
Kosmetologs
Kosmetologs, sadarbojoties ar ārstiem, piedāvā pakalpojumus, kas nodrošina ātrāku estētisko rezultātu sasniegšanu gan pie dermatoloģisku saslimšanu ārstēšanas, gan pēc plastiskajām operācijām.
Fleboloģija
Vienkopus vienā ārstniecības iestādē ir pieejama izvērsta vēnu diagnostika, ārstēšana, izmantojot visas mūsdienīgās metodes, to kombinācijas, pacientam individuāli izstrādājot rehabilitācijas programmu.
Dienas stacionārs
„Veselības centrs 4” Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikā pacienti pēc operācijām tiek izmitināti mājīgā vienvietīgā palātā ar labierīcībām un dušu, palātās ir TV, DVD atskaņotājs un internets.

Skanstes iela 50, 5.korp., Rīga
Tālr. +371 67 847 102
Mob.tālr. +371 28 381 189