Seko mūsu facebook kontam

fb
facebook ribbon
 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

       


Jaunumi

Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnika (BVK) ieņem vadošu vietu kāju vēnu saslimšanas diagnostikas un ārstēšanas jomā. Klīnika ir pati lielākā, modernākā un pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Baltijā, kur tiek izmantotas visas mūsdienīgākās un jaunākās tehnoloģijas vēnu ārstēšanā. Par to pārliecinājās arī ukraiņu kolēģi Vitālijs Prasols *, Inna Puļajeva **un Jevgenijs Čerkašeņinovs ***no Harkovas, kas pastāvošās apmācības programmas ietvaros papildināja savas zināšanas vēnu ķirurģijas jomā Veselības centrā 4 (VC4).
Ņemot vērā, ka Veselības centra 4 tehnoloģiju klāsts nepārtraukti tiek papildināts un atjaunināts, arī Dermatoloģijas klīnikā iepriekšējais Dornier diožu lāzers ir aizstāts ar jaunākās paaudzes Medilas D MultiBeam (940 nm) diožu lāzeri. Salīdzinoši ar iepriekšējās paaudzes lāzeri tas darbojas ātrāk un procedūra ir saudzējošāka un mazsāpīgāka pacientam.
07.11.2014
Veselības centrs 4 ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi starptautisko ISO sertifikātu. Šogad atkārtoti starptautiskās kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts saskaņā ar standartu ISO 9001:2008 tika piešķirts Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnikai, Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikai un Juglas klīnikai. Šoruden šai trijotnei pievienojās arī skaistuma klīnika 4. Dimensija.
31.10.2014
Kosmetologa pakalpojumi Dermatoloģijas klīnikā pie kosmētiķes Leldes Šīres 19.80 – 54.00 EUR (standarta cena 22.00 – 60.00 EUR) – Tavam skaistumam un labsajūtai. Adrese: Skanstes iela 50, 5.korpuss, 3.stāvs, Rīga.
Sakarā ar lielo upuru skaitu bruņotajos konfliktos Ukrainas teritorijas austrumu daļā, Ukrainas uzņēmēju asociācija Latvijā, kopā ar Veselības Centru 4 un Latvijas Sarkano Krustu, izziņo humānās palīdzības vākšanas akciju.
Svētdien 7. septembrī ar ” Veselības centra 4” (VC4) golfa kausu tika uzstādīts absolūtais "Viesturu" golfa laukuma sacensību dalībnieku rekords, kura organizators jau trešo gadu bija „Veselības centra 4” valdes loceklis Ģirts Rēvalds. Golferu prieku un enerģiju vairoja gan burvīgie laikapstākļi, gan turnīrā valdošā pozitīvā noskaņa, ļaujot izbaudīt lielisko atvasaru.
Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnikas medicīnas preču veikalā BAUERFEIND tagad ir pieejama Bodytronic 600 digitāla iekārta, kas mēra kājas no pirkstu galiem līdz pat gurnu daļai. Izmantojot 3D attēlu, tiek aprēķināts ķermeņa apkārtmērs un garums, kas kalpo kā paraugs, lai izvēlētos vispiemērotāko BAUERFEIND kompresijas zeķes izmēru. Specifiskai ārstēšanai ir iespējams veikt arī individuālu ceļu un potīšu mērīšanu.
Svīšana ir neizbēgama un neatņemama mūsu organisma funkcija, kas diemžēl var likt justies arī neērti. Tomēr pārmērīga padušu svīšana vairs nav neizbēgams process. Estētiskajā medicīnā ik brīdi ienāk jauni inovatīvi risinājumi, tai skaitā arī efektīvas metodes svīšanas ārstēšanai. Tagad Latvijā - Veselības centra 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija svīšanu iespējams mazināt, pielietojot Alma SweatX radiofrekvences (RF) tehnoloģiju. Procedūras laikā paaugstinātas temperatūras ietekmē tiek nomākta sviedru dziedzeru hiperaktivitāte tūlītēji un ar noturīgu rezultātu.

1
2
3
4
5
6
7
8
Nakamā

Skanstes iela 50, 5.korp., Rīga
Tālr. +371 67 847 102
Mob.tālr. +371 28 381 189