Seko mūsu facebook kontam

fb
facebook ribbon
 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

       


Jaunumi

Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnikas medicīnas preču veikalā BAUERFEIND tagad ir pieejama Bodytronic 600 digitāla iekārta, kas mēra kājas no pirkstu galiem līdz pat gurnu daļai. Izmantojot 3D attēlu, tiek aprēķināts ķermeņa apkārtmērs un garums, kas kalpo kā paraugs, lai izvēlētos vispiemērotāko BAUERFEIND kompresijas zeķes izmēru. Specifiskai ārstēšanai ir iespējams veikt arī individuālu ceļu un potīšu mērīšanu.
Svīšana ir neizbēgama un neatņemama mūsu organisma funkcija, kas diemžēl var likt justies arī neērti. Tomēr pārmērīga padušu svīšana vairs nav neizbēgams process. Estētiskajā medicīnā ik brīdi ienāk jauni inovatīvi risinājumi, tai skaitā arī efektīvas metodes svīšanas ārstēšanai. Tagad Latvijā - Veselības centra 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensija svīšanu iespējams mazināt, pielietojot Alma SweatX radiofrekvences (RF) tehnoloģiju. Procedūras laikā paaugstinātas temperatūras ietekmē tiek nomākta sviedru dziedzeru hiperaktivitāte tūlītēji un ar noturīgu rezultātu.
14.07.2014
SIA „Veselības centrs 4” un „Baltijas Vēnu klīnikas” flebologam Intam Ūdrim tika pasniegta firmas “Sapheon” balva par veiktajām 100 vēnu operācijām, izmantojot inovatīvo biolīmes tehnoloģiju.
30.06.2014
VC4 Baltijas Vēnu klīnika, jau tradicionāli 5 gadu, atbalsta pensionārus un skolotājus un piedāvā kāju vēnu diagnostiku un ārstēšanu par pazeminātām cenām!
09.06.2014
Latvijā jau atkārtoti ieradās Dr. Pablo Naranjo no Spānijas, lai ne tikai vadītu teorētiskās nodarbības, bet arī dalītos savā praktiskajā pieredzē par jaunākajām tehnoloģijām estētiskajā dermatoloģijā. Šoreiz - par Vbeam™ Perfecta ( ASV, Bostona, CANDELA ) šķidrās krāsvielas impulsu lāzeri, kas atklāj vēl nebijušas ārstēšanas iespējas dermatoloģijā. P. Naranjo atzina, ka viņam ir liels prieks apmeklēt Latviju, kurā dermatoloģija ir ļoti augstā līmenī, jo pieejamas gandrīz visas šobrīd pasaulē labākās un atzītākās inovatīvās tehnoloģijas estētiskajā medicīnā.
06.05.2014
Šobrīd pasaulē par labāko tehnoloģiju dažādu asinsvadu problēmu, iedzimtu un iegūtu ādas pigmentu likvidēšanā ir atzīts jaunākās paaudzes Vbeam™ Perfecta ( ASV, Bostona, CANDELA ) - šķidrās krāsvielas impulsu lāzers.
29.04.2014
Šā gada pavasarī Japānā, Tokijā norisinājās Pasaules Dermatologu ekspertu mītiņš, kas bija veltīts jaunākajām tendencēm dermatoloģijā un inovatīviem tehnoloģiskiem risinājumiem. Tas tiek organizēts reizi divos gados un simpoziju apmeklē ārsti no visām pasaules valstīm. Šogad Latviju pārstāvēja Veselības centra 4 Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikas metodiskā vadītāja, dermatoloģe Kristīne Cīrule.
23.04.2014
Dr. med. Jāņa Ģīļa Plastikas ķirurģijas klīnika katrai jaunajai māmiņai piedāvā īpašas cenas estētiskajām krūšu operācijām.
23.04.2014
Veselības centra 4 Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikas dermatoloģes Kristīne Cīrule un Anda Apine marta beigās piedalījās apmācībās Telavivā, kur apguva iemaņas darbā ar šķidrās krāsvielas impulsu lāzeru "VBeam Perfecta", kas tagad jau pieejams Veselības centrā 4 un ir pirmais un vienīgais šī tipa lāzers Latvijā.

1
2
3
4
5
6
7
Nakamā

Skanstes iela 50, 5.korp., Rīga
Tālr. +371 67 847 102
Mob.tālr. +371 28 381 189