Seko mūsu facebook kontam

fb
facebook ribbon
 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

       


Jaunumi

Piekritīsiet - reti sastapsiet sievieti, kura ir apmierināta ar savu izskatu un nevienai nav sveša Jaunā gada apņemšanās pielikt punktu visam, kas nepatīk pašas ķermenī. Liekais svars, neglītais dubultzods, nepievilcīgās krunciņas... Tās mūs nomāc ikreiz, kad ieskatāmies spogulī! Dāmas un kungi – mēs varam palīdzēt! Lieliska iespēja piepildīt savu sapni! Neatliec, bet rīkojies! Piesakies vizītei - Dermatoloģijas klīnikas plastiskās ķirurģijas speciālisti gaidīs tieši Tevi!
26.10.1600
Sākot ar šā gada 1.februāri ginekoloģe, dzemdību speciāliste un ultrasonogrāfijas speciāliste Diāna Strauberga gaida Jūs Veselības centra 4 filiālē Diagnostikas centrs un grupas saistītajā uzņēmumā Capital Clinic Riga!
Janvārī 15% atlaide čūlas attīrīšanai un ārstēšanai ar ultraskaņas ierīci!
Ieskaties – Akcijas cenas tvaika operācijām!
Rīgā četru dienu vizītē ieradās Ukrainas Ārstu asociācijas darba grupa 7 speciālistu sastāvā – rehabilitologs, asinsvadu ķirurgi, terapeits, traumatologs – ortopēds. Vizītes mērķis – iepazīties ar Latvijā pieejamo rehabilitāciju un ārstniecības pakalpojumiem, kā arī pārrunāt iespējas pieredzes apmaiņā un speciālistu apmācībā.
Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnika (BVK) ieņem vadošu vietu kāju vēnu saslimšanas diagnostikas un ārstēšanas jomā. Klīnika ir pati lielākā, modernākā un pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Baltijā, kur tiek izmantotas visas mūsdienīgākās un jaunākās tehnoloģijas vēnu ārstēšanā. Par to pārliecinājās arī ukraiņu kolēģi Vitālijs Prasols *, Inna Puļajeva **un Jevgenijs Čerkašeņinovs ***no Harkovas, kas pastāvošās apmācības programmas ietvaros papildināja savas zināšanas vēnu ķirurģijas jomā Veselības centrā 4 (VC4).
Ņemot vērā, ka Veselības centra 4 tehnoloģiju klāsts nepārtraukti tiek papildināts un atjaunināts, arī Dermatoloģijas klīnikā iepriekšējais Dornier diožu lāzers ir aizstāts ar jaunākās paaudzes Medilas D MultiBeam (940 nm) diožu lāzeri. Salīdzinoši ar iepriekšējās paaudzes lāzeri tas darbojas ātrāk un procedūra ir saudzējošāka un mazsāpīgāka pacientam.
07.11.2014
Veselības centrs 4 ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi starptautisko ISO sertifikātu. Šogad atkārtoti starptautiskās kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts saskaņā ar standartu ISO 9001:2008 tika piešķirts Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnikai, Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnikai un Juglas klīnikai. Šoruden šai trijotnei pievienojās arī skaistuma klīnika 4. Dimensija.
31.10.2014
Kosmetologa pakalpojumi Dermatoloģijas klīnikā pie kosmētiķes Leldes Šīres 19.80 – 54.00 EUR (standarta cena 22.00 – 60.00 EUR) – Tavam skaistumam un labsajūtai. Adrese: Skanstes iela 50, 5.korpuss, 3.stāvs, Rīga.

1
2
3
4
5
6
7
8
Nakamā

Skanstes iela 50, 5.korp., Rīga
Tālr. +371 67 847 102
Mob.tālr. +371 28 381 189